Запити відкритих інновацій

Gewobag Innovation Challenge 2023

 • Energy
 • Energy Management
 • Energy Efficiency
 • Data
 • Data Analytics
 • Data Integration
 • IoT
 • Smart Building
 • Smart Construction
 • Hardware
 • Software
 • Open Innovation Challenges
 • Digitalization
Перегляди 69
Днів до закінчення 65

Gewobag, одна з найбільших компаній нерухомості в Німеччині, прагне підвищити енергоефективність своїх будівель та знизити вартість житла для орендарів. Компанія шукає інноваційні рішення, які дозволять збирати і використовувати дані по енергопостачанню в експлуатації систем опалення, а також аналізувати періодичні дані та розбудувати IoT-менеджмент. З цією метою компанія підготувала шість конкретних завдань (місій):

Місія №1: Інвентаризація всіх теплогенеруючих систем: пошук інноваційних рішень та технологій, які дозволять провести повну всебічну інвентаризацію теплогенеруючих систем та їх компонентів. 

Місія №2: Використання інформації з теплопідстанцій та опалювальних систем: пошук інноваційних рішень для зчитування температурних даних з теплових пунктів і труб, щоб мати можливість аналізувати ці дані для підвищення енергоефективності і зменшення споживання енергії.

Місія №3: Аналіз даних теплогенеруючих систем: пошук рішень, які допоможуть аналізувати діяльність таких систем, враховуючи теплові насоси, сонячну теплову енергію, фотоелектричну енергію, а також їх взаємодію. 

Місія №4: Діджиталізація теплопостачання: інноваційні рішення для інтеграції в цифрові процеси партнерів Gewobag – постачальників послуг з метою оптимізувати і прискорити надання таких послуг, як технічне обслуговування та усунення несправностей. 

Місія №5: Генерація, оптимізація та надання періодичних даних про споживання: рішення для інформування орендарів на основі даних, отриманих від технології зчитування лічильників, можливість прогнозування. 

Місія №6: Розвиток IoT-мережі та інтеграція польових пристрїв: Gewobag має мережу IoT-пристроїв (наприклад, контроллери опалення або шлюзи для збору даних лічильників) і шукає рішення для розвитку цієї мережі для поточних і майбутніх вимог, інтеграції і введення в експлуатацію польових пристроїв.

Переваги для команд: Три переможці матимуть пілотні проєкти з Gewobag вартістю до €50 000, до €100 000 та до €200 000.

Особливості участі:

 1. Подача заявок на участь у челенджі проходитиме з 7 липня по 8 серпня 2023 року. Ця проста анкета розроблена з метою зібрати потенційних учасників та здійснити оцінку прийнятності. Напередодні, 29 червня, для всіх бажаючих буде проведена Q&A-сесія у гібридному форматі (в Берліні).
 2. Оцінка прийнятності (до 8 серпня). Важливо, щоб претендент не порушував Кодекс корпоративної етики Gewobag та мав певний досвід роботи співпраці з компаніями.
 3. Учасники, які визнані прийнятними, подають повноцінні презентації рішень. Можна буде подати заявку на одну або декілька місій через онлайн-форму. Дедлайн – 11 вересня 2023 року.
 4. Оцінка журі (до 29 вересня).
 5. Учасники, які пройшли «сито» журі, подають заявки на участь у пілотному проєкті з Gewobag. Це план спільної реалізації запропонованого командою рішення із бюджетом €50 000, €100 000 або €200 000. Дедлайн – 27 жовтня 2023 року.
 6. Визначення фіналістів (15 листопада), які будуть запрошені до Амстердама на особисті презентації своїх проєктів та матимуть пітч-тренінги під наставництвом Gewobag.
 7. 30 листопада будуть оголошені переможці, з якими із січня 2024 року стартують пілотні проєкти й прототипування їхніх рішень.

Поділитися в соціальних мережах
telegram
Linkedin